LAKME COLOR STAY SHAMPOO 300ml

DOSTUPNO ODMAH
SKU
LAKME COLOR STAY SHAMPOO 300ml
7,59 €
  • Detalles
  • Recenzije
  • Video Link
Shampon mbrojtëse për flokë të ngjyrosura. I bënë flokët e butë dhe po ashtu dhe lëkurën e kokës. Bënë që ngjyra të qëndroj më gjatë dhe e mbronë atë.
Write Your Own Review
Vi pregledate::LAKME COLOR STAY SHAMPOO 300ml
Vaša ocjena