LAKME DEEP CARE SHAMPOO 300 ML

Në magazinë
SKU
LAKME DEEP CARE SHAMPOO 300 ML
€ 7.59
  • Detalles
  • Reseñas
  • Video lidhje

Shampon mbrojtës, pas ekspozimit në diellë. Zvogëlon butësisht mbetjet e klorit dhe të ujërave të detit. Ofron nivele të larta të hidratimit dhe trajtimit.

Write Your Own Review
Ju po rishikoni:LAKME DEEP CARE SHAMPOO 300 ML
Vlerësimi juaj